Доставка і оплата

ОПЛАТА

Оплату можна здійснити наступними способами:

- за допомогою карт VISA / Mastercard на сайті під час замовлення;
- Privat24;
- готівкою при отриманні товару у відділенні «Нова пошта»;
- за допомогою сервісів Google Pay, Apple Pay.

При замовленні від 750 грн. – БЕЗКОШТОВНА доставка по Києву та Україні*.
* Під БЕЗКОШТОВНОЮ доставкою необхідно розуміти доставку до зазначеного Вами складу Нової Пошти.

ДОСТАВКА

Відправка товару по Києву та Україні здійснюється протягом 1 дня після отримання оплати або підтвердження замовлення (для відправки післяплатою Новою Поштою). Якщо Ви розмістили замовлення та сплатили його до 15:00 – ми відправимо замовлення того ж дня. Замовлення, розміщені та оплачені після 15:00, ми надсилаємо наступного робочого дня. Доставка товару займає від 1 до 7 робочих днів в залежності від міста призначення.

ЯК ОТРИМАТИ СВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ?

Самовивіз з відділення Нової Пошти

Даний тип відправки можливий по Києву та по всій Україні, де є відділення Нової Пошти.  Перелік представництв (пунктів доставки) та адреси по містах України.

Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти – протягом 1 робочого дня з моменту надходження оплати або підтвердження замовлення для відправки післяплатою. Необхідно пам'ятати, що послуга післяплати оплачується покупцем відповідно до тарифів Нової Пошти при отриманні. Вартість доставки залежить від габаритів товару та оплачується покупцем при отриманні. Номер відділення Нової Пошти Ви можете вказати в коментарях до замовлення (за замовчуванням замовлення будуть надіслані на відділення №1 у Вашому населеному пункті). Відстежити своє замовлення за номером декларації можна тут.

Будь ласка, перевіряйте зовнішній вигляд та комплектацію замовлення при отриманні товару.

Зберігайте документи про оплату замовлення мінімум 14 днів після отримання.